Gala sportu

GALA SPORTU 2016

Gala Sportu 2016

      

28 lutego 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu sportowego 2016 w Zespole Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego. Do auli Auditorium Novum UTP przy ul. Kaliskiego w Bydgoszczy przybyli zaproszeni goście, uczniowie z rodzicami, trenerzy, nauczyciele, a także absolwenci.

Powitani zostali nowi uczniowie naszej szkoły i nagrodzeni wyróżniający się zawodnicy pływania, Taekwondo Olimpijskiego i koszykarki oraz odnoszący sukcesy na Mistrzostwach Polski w innych dyscyplinach.

W bieżącym roku szkolnym powitaliśmy zawodników nowej w naszej szkole dyscypliny: piłkarzy ręcznych. Należą do Uczniowskiego Klubu Sportowego „Iskra” Bydgoszcz, a ich trenerami są: Aba Toure, Tomasz Burliński, Artur Markowski i Krzysztof Maciorowski – prezes Klubu.

Nagrody trenerskie JUMPY 2016 otrzymali:

Laura Drapiewska, Agata Graczyk, Krzysztof Gwizdała, Robert Kosowski, Mateusz Mieszczyński, Cyprian Nowak, Karol Wojciechowski, Patryk Dembski, Martyna Gąsowska, Jan Gierszewski, Jakub Racinowski, Wiktoria Rutkowska, Dominik Sobków, Mateusz Wamka, Hubert Woźniak, Justyna Grabowska, Emilia Jóźwicka, Delfina Misiuna, Katarzyna Rocławska, Martyna Sobieszczyk.

Nagrody za osiągnięcia sportowe CHAMPION 2016 otrzymali:

Grzegorz Gaworecki, Milena Kowalczyk, Marta Kozera, Marta Łysiak, Zuzanna Mrozińska, Julia Pecyna, Kacper Protokowicz, Hubert Sikorski, Łukasz Spirka, Kacper Steltmann, Paulina Szczepanik, Dawid Taczkowski, Jakub Tymiński, Kacper Wadych, Nicole Wilczewska, Daria Żurek, Aleksandra Dudek, Amelia Gajdzińska, Nicole Frydrych, Marta Holak, Daria Karaszkiewicz, Mikołaj Malak, Błażej Mikołajczak, Roksana Słupek, Wiktoria Tomkowicz, Mateusz Tylicki, Patryk Winiatowski, Karolina Wolska, Weronika Woroniecka, Marcelina Antosik, Weronika Dygul, Dorota Rybczyńska, Kinga Gacka, Igor Bołdziło.

Nagrody za szczególne osiągnięcia sportowe i tytuł SUPER CHAMPION 2016 otrzymali:


  • Julia Gus

  • Kinga Paradowska

  • Anna Pieczka

  • Mariusz Wojnarowicz

  • Katarzyna Kocaj

  • Klaudia Niedźwiedzka.Ponadto: Julia Gus, Katarzyna Kocaj, Kinga Paradowska, Anna Pieczka, Klaudia Niedźwiedzka i Mariusz Wojnarowicz, zostali nagrodzeni przez Wydział Edukacji i Sportu; nagrody wręczała Dyrektor Wydziału pani Elżbieta Wiewióra.

Swoje Nagrody dla najlepszych pływaczek województwa wręczył Kujawsko – Pomorski Związek Pływacki; otrzymały je: Aleksandra Dudek, Julia Gus, Natalia Lewicka, Agata Naskręt, Kinga Paradowska, Zuzanna Trambowicz.

W części artystycznej obejrzeliśmy:


  • trzy pokazy sekcji fitness Klubu WKS „O.R.I.” z Kruszyna Krajeńskiego (Zuzanna Mańka, Viktoria Mucha, Dominika Jankowska, Aleksandra Gęsińska, Beata Julia Przyborska, trener prowadzący: Ireneusz Przyborski)

  • występ grupy Wolf Gang, finalisty programu „Mam Talent”, której twórczynią jest pani Jolanta Kaźmierczak; grupa trenuje w studiu tańca „Up2Excellence” w Bydgoszczy i specjalizuje się w hip hopie. 

 

 


   aktualności: 1 (13 KB)    

Dyrektor ds. sportu:
Marek Gołembiewski
marekgolembiewski@wp.pl

Koszykówka
Piotr Kulpeksza
kulpeksza@wp.pl

Pływanie
Daniel Grzyb
danekg1@op.pl

Piłka ręczna
Tomasz Burliński
tomaszburlinski@interia.eu

Taekwondo olimpijskie
Dariusz Głowacz
glowdar@wp.pl